Contact Form - en to ca_ES translation catalogue (134 entries)

en: Contact Form Settings
ca_ES: Contact Form seaded

en: Name
ca_ES: Nimi

en: Address
ca_ES: Aadress

en: Email Address
ca_ES: E-maili aadress

en: Phone number
ca_ES: Telefoni number

en: Subject
ca_ES: Pealkiri

en: Message
ca_ES: Sõnum

en: Attachment
ca_ES: Manus

en: Supported file types: HTML, TXT, CSS, GIF, PNG, JPEG, JPG, TIFF, BMP, AI, EPS, PS, CSV, RTF, PDF, DOC, DOCX, XLS, XLSX, ZIP, RAR, WAV, MP3, PPT.
ca_ES: Toetatud failitüübid: HTML, TXT, CSS, GIF, PNG, JPEG, JPG, TIFF, BMP, AI, EPS, PS, CSV, RTF, PDF, DOC, DOCX, XLS, XLSX, ZIP, RAR, WAV, MP3, PPT.

en: Send me a copy
ca_ES: Saada mulle koopia

en: Submit
ca_ES: Saada

en: Your name is required.
ca_ES: Sinu nimi on kohustuslik.

en: Address is required.
ca_ES: Aadress on kohustuslik.

en: A valid email address is required.
ca_ES: Korrektne e-mail on kohustuslik.

en: Phone number is required.
ca_ES: Telefoni number on kohustuslik.

en: Subject is required.
ca_ES: Pealkiri on kohustuslik.

en: Message text is required.
ca_ES: Sõnumi tekst on kohustuslik.

en: File format is not valid.
ca_ES: Failiformaat pole toetatud.

en: File upload error.
ca_ES: Error faili üles laadimisel.

en: The file could not be uploaded.
ca_ES: Faili ei saanud üles laadida.

en: This file is too large.
ca_ES: See fail on liiga suur.

en: Please fill out the CAPTCHA.
ca_ES: Palun täida CAPTCHA.

en: Please make corrections below and try again.
ca_ES: Palun tee allolevad parandused ja proovi uuesti.

en: Thank you for contacting us.
ca_ES: Tänan meiega kontakteerumast.

en: Settings saved.
ca_ES: Seaded salvestatud.

en: If the 'Redirect to page' option is selected then the URL field should be in the following format
ca_ES: Kui 'Suuna lehele' valik on aktiveeritud, siis URL-i väli peab olema järgnevas formaadis

en: Such user does not exist.
ca_ES: Sellist kasutajat ei eksisteeri.

en: Please enter a valid email address in the 'Use this email address' field.
ca_ES: Palun sisesta 'Kellelt' väljale korrektne e-maili aadress.

en: Please enter a valid email address in the 'FROM' field.
ca_ES: Palun sisesta 'Kellelt' väljale korrektne e-maili aadress.

en: Settings are not saved.
ca_ES: Seaded pole salvestatud.

en: Settings
ca_ES: Seaded

en: Go PRO
ca_ES: Telli PRO

en: If you want to create multiple contact forms, please install the Contact Form Multi plugin.
ca_ES: Kui soovid sisestada mitut kontaktivormi, siis installi Contact Form Multi plugin.

en: If you leave the fields empty, the messages will be sent to the email address specified during registration.
ca_ES: Kui sa jätad selle välja tühjaks, siis sõnumid saadetakse registreerumisel antud e-maili aadressile.

en: If you upgrade to Pro version all your settings will be saved.
ca_ES: Kui sa lähed üle Pro versioonile, siis kõik seaded salvestatakse.

en: Learn More
ca_ES: Uuri lähemalt

en: Save emails to the database
ca_ES: Salvesta e-mailid andmebaasi

en: Using
ca_ES: Kasutan

en: Activate
ca_ES: Aktiveeri

en: Download
ca_ES: Descarregar

en: Mail
ca_ES: E-mail

en: User name
ca_ES: Kasutaja nimi

en: The name of the user who fills the form will be used in the field 'From'.
ca_ES: Kasutaja nime (kes täidab vormi) kasutatakse 'Kellelt' väljal.

en: Email
ca_ES: E-mail

en: User email
ca_ES: Kasutaja e-mail

en: The email address of the user who fills the form will be used in the field 'From'.
ca_ES: Selle kasutaja, kes täidab vormi, e-maili aadressi kasutatakse 'Kellelt' väljal.

en: Required symbol
ca_ES: Nõutud sümbol

en: Fields
ca_ES: Väljad

en: Used
ca_ES: Kasutatud

en: Required
ca_ES: Nõutud

en: Visible
ca_ES: Nähtav

en: Disabled for editing
ca_ES: Toimetamiseks välja lülitatud

en: Field's default value
ca_ES: Välja vaikeseades väärtus

en: Location selectbox
ca_ES: Asukoha valik

en: Attachment block
ca_ES: Manuste blokk

en: Users can attach the following file formats
ca_ES: Kasutajad saavad lisada manuseid järgnevates formaatides

en: Add to the form
ca_ES: Lisa vormile

en: Tips below the Attachment
ca_ES: Vihjed manuse alla

en: 'Send me a copy' block
ca_ES: 'Saada mulle koopia' blokk

en: Agreement checkbox
ca_ES: Nõustumise kastike

en: Required checkbox for submitting the form
ca_ES: Nõutud kastike vormi saatmiseks

en: Optional checkbox
ca_ES: Valikuline kastike

en: Optional checkbox, the results of which will be displayed in email
ca_ES: Valikuline kastike, mille tulemusi näidatakse e-mailis

en: Delete an attachment file from the server after the email is sent
ca_ES: Kustuta manuse fail serverist peale e-maili saatmist

en: Email in HTML format sending
ca_ES: E-maili saatmine HTML formaadis

en: Display additional info in the email
ca_ES: Näita e-mailis lisainfot

en: Example: Sent from (IP address):	127.0.0.1
ca_ES: Näide: Saadetud (IP address):	127.0.0.1

en: Date/Time
ca_ES: Kuupäev/Aeg

en: Example: Date/Time:	August 19, 2013 8:50 pm
ca_ES: Näide: Kuupäev/Aeg:	August 19, 2013 8:50 pm

en: Sent from (referer)
ca_ES: Saadetud (referer)

en: Example: Sent from (referer):	http://bestwebsoft.com/contacts/contact-us/
ca_ES: Näide: Saatnud (referer):	http://veebimeister.com/

en: Using (user agent)
ca_ES: Kasutab (user agent)

en: Example: Using (user agent):	Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/28.0.1500.95 Safari/537.36
ca_ES: Näide: Kasutab (user agent):	Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/28.0.1500.95 Safari/537.36

en: Language settings for the field names in the form
ca_ES: Vormi keeleseaded nimeväljadele

en: Add a language
ca_ES: Lisa keel

en: Change the names of the contact form fields and error messages
ca_ES: Muuda kontakti vormi väljade ja error-sõnumite nimesid

en: Default
ca_ES: Vaikimisi valik

en: click to expand/hide the list
ca_ES: avamiseks/sulgemiseks klikka

en: Tips below the Attachment block
ca_ES: Vihje manuse bloki all

en: Error message for the Name field
ca_ES: Error väljal 'Nimi'

en: Error message for the Address field
ca_ES: Error väljal 'Aadress'

en: Error message for the Email field
ca_ES: Error väljal 'E-mail'

en: Error message for the Phone field
ca_ES: Error väljal 'Telefon'

en: Error message for the Subject field
ca_ES: Error väljal 'Pealkiri'

en: Error message for the Message field
ca_ES: Error väljal 'Sõnum'

en: Error message about the file type for the Attachment field
ca_ES: Error faili tüübi kohta manuse väljal

en: Error message while uploading a file for the Attachment field to the server
ca_ES: Error faili üles laadimisel serverisse manuse välja jaoks

en: Error message while moving the file for the Attachment field
ca_ES: Error faili liigutamisel manuse väljale

en: Error message when file size limit for the Attachment field is exceeded
ca_ES: Error ületades faili suuruse limiiti manuse väljal

en: Error message for the Captcha field
ca_ES: Error väljal 'Captcha'

en: Error message for the whole form
ca_ES: Error kogu vormi kohta

en: Use shortcode
ca_ES: Kasuta lühikoodi

en: for this language
ca_ES: selle keele jaoks

en: Use the changed names of the contact form fields in the email
ca_ES: Kasuta kontaktivormi väljade muudetud nimesid emailis

en: Action after email is sent
ca_ES: Tegevus peale e-maili saatmist

en: Display text
ca_ES: Näita teksti

en: Text
ca_ES: Tekst

en: Redirect to the page
ca_ES: Suuna lehele

en: Save Changes
ca_ES: Salvesta muudatused

en: Errors output
ca_ES: Errorite väljund

en: Display error messages
ca_ES: Näita error-sõnumeid

en: Color of the input field errors.
ca_ES: Sisestusväljade errorite värv

en: Display error messages & color of the input field errors
ca_ES: Näita error-sõnumeid ja sisestusväljade errorite värvi

en: Add placeholder to the input blocks
ca_ES: Lisa kohahoidja sisestusblokkidele

en: Add tooltips
ca_ES: Lisa vihjed

en: Email address
ca_ES: E-maili aadress

en: Phone Number
ca_ES: Telefoni number

en: Style options
ca_ES: Stiili valikud

en: Text color
ca_ES: Teksti värv

en: Label text color
ca_ES: Sildi teksti värv

en: Placeholder color
ca_ES: Kohahoidja värv

en: Errors color
ca_ES: Errorite värv

en: Error text color
ca_ES: Error-teksti värv

en: Background color of the input field errors
ca_ES: Sisestusväljade errorite taustavärv

en: Border color of the input field errors
ca_ES: Sisestusväljade errorite piirjoonte värv

en: Placeholder color of the input field errors
ca_ES: Sisestusväljade errorite kohahoidja värv

en: Input fields
ca_ES: Sisestusväljad

en: Input fields background color
ca_ES: Sisestusväljade taustavärv

en: Text fields color
ca_ES: Tekstiväljade värv

en: Border width in px, numbers only
ca_ES: Piirjoone paksus pikslites. Ainult number

en: Border color
ca_ES: Piirjoone värv

en: Submit button
ca_ES: 'Saada' nupp

en: Width in px, numbers only
ca_ES: Laius pikslites, ainult numbrid

en: Button color
ca_ES: Nupu värv

en: Button text color
ca_ES: Nupu teksti värv

en: Sorry, email message could not be delivered.
ca_ES: Vabandust, see kiri jäi saatmata.

en: Sent from (ip address)
ca_ES: Saadetud (IP aadress)

en: Contact from
ca_ES: Kontakti vorm

en: Site
ca_ES: Leht

en: If you can see this MIME, it means that the MIME type is not supported by your email client!
ca_ES: Kui sa näed seda MIME-t, siis MIME tüüp pole sinu e-maili kliendi poolt toetatud!

en: FAQ
ca_ES: KKK

en: Support
ca_ES: Klienditugi

en: Are you sure that you want to delete this language data?
ca_ES: Oled sa kindel, et soovid kustutada selle keele andmeid?

en: Manage messages that have been sent from your website.
ca_ES: Toimeta sõnumeid, mis on sulle saadetud sinu veebilehelt.
